Misija, Vīzija, Vērtības

Misija

Mūsu misija jeb Adven mērķis ir tas, kāpēc mēs pastāvam. Kad klimata pārmaiņas, vajadzība pēc oglekļa neitralitātes, lielākas enerģijas un resursu efektivitātes, ir pasaulē valdošās tendences - mūsu misija trāpa tieši mērķī.

Advantage in energy.

Kopā ar klientiem mēs rodam, ceļam un pārvaldām mūsdienīgākos enerģijas risinājumus, kas ir draudzīgi uzņēmējiem, sabiedrībai un planētai.

  1. Izprotot mūsu klientu enerģijas risinājumu un biznesa vajadzības kopskatā, kopā rodam vispiemērotākos risinājumus tieši viņu mērķiem.                                                                                 
  2. Papildu tradicionālajai enerģijas piegādei, mūsu koncepcijas izstrāde ir vērsta uz jaunu un pielietojamu risinājumu identificēšanu, kas attiecināmi uz energoefektivitāti jeb aprites ekonomiku, un, tās iespējām mūsu klientu ražošanas procesos.                                                     
  3. Mūsu pieeja sniedz labumu ne tikai tiešajam klientam, bet arī sabiedrībai kopumā – no ekonomiskā, sociālā, vides un ikdienas darba viedokļa.

 Vīzija

Adven ir labākais pasaulē, nodrošinot ilgtspējīga enerģija kā pakalpojums, ar izcilu klientu servisa pieredzi rūpniecībā un nekustamajā īpašumā.  

Mūsu vīzijas pamatā ir mūsu biznesa modelis – Enerģija kā pakalpojums, , kas dod mums iespēju realizēt mūsu misiju unikālā intensitātē. Mūsu biznesa modelis – visaptverošu enerģijas risinājumu projektēšana un to būvēšana; klientam svarīgo procesu pārvaldīšana ražotnēs un nepārtraukta attīstība – ir mūsu biznesa pamatā jau vairāk nekā 40 gadu garumā. 

Stratēģiskās spējas ļauj mums sasniegt mērķus

Mūsu biznesa modelī tiek uzsvērtas trīs stratēģiskās spējas, kurās mēs vēlamies būt labākie pasaulē:  

1. Projektēšanas, būvniecības, pārvaldības un attīstības sekmīga integrēšana mūsu biznesa modelī.  

Mēs radām nozīmīgu vērtību saviem klientiem, kā arī viņu klientiem, nemanāmi ieviešot savu biznesa modeli labāk kā jebkurš cits nozarē.       

2. Koncepcijas izstrāde individuāli pielāgotiem risinājumiem.

Mēs tiecamies efektīvi izprast klienta  biznesa procesus, identificēt problēmsituācijas klienta ražošanas procesos, noteikt labākās tehnoloģijas katrai situācijai un nodrošināt klienta vajadzības.

3. Klientu svarīgo procesu pārvaldīšana. 

Mūsu trešā stratēģiskā spēja ir klientiem svarīgo procesu pārvaldīšana un nodrošināšana ražotnēs visaugstākajā līmenī.  Mēs to darām jau vairāk nekā 40 gadus un šodien to nodrošina vairāk nekā 250 nozares profesionāļi. Lai spētu nodrošināt vislabāko iespējamo servisu pasaulē, mums jābūt dziļai izpratnei par mūsu klientu ražošanas vajadzībām un mums jābūt vislabākajiem operatoriem, pārvaldniekiem un labas prakses paraugam nozarē.   

 

Vērtības

                Asiakaskeskeisyys.png                       Sitoutuminen.png

                 Fokusēšanās uz klientu                              Lojalitāte

 

                   Tuloksellisuus.png                       Kunnioittaminen.png

                              Sniegums                                             Cieņa

 

Fokusēšanās uz klientu

Mēs nepārtraukti izstrādājam jaunas enerģijas koncepcijas, kas pēc iespējas vislabāk atbilst mūsu klientu vajadzībām. Risinājuma izstrādes laikā, mēs vienmēr ņemam vērā klientu vēlmes un prasības, kā arī vēlamies nodrošināt, lai katrā sadarbības punktā klients gūst iespējami labāko pieredzi.

Lojalitāte

Esam apņēmības pilni apmierināt klientu vajadzības, veicot ieguldījumus, piedāvājot slēgt ilgtermiņa līgumus un pastāvīgus darbības uzlabojumus. Mēs, Adven, esam apņēmušies turēties pie savām vērtībām, vīzijas un mērķiem, kā arī ikdienas darbā censties sasniegt mūsu mērķus, cik labi vien iespējams.

Sniegums

Mēs tiecamies pēc rezultātiem visās mūsu darbībās, un mums ir spēcīga griba pastāvīgi uzlabot klientu enerģijas un izmaksu efektivitāti. Mūsu darbu raksturo precizitāte un rūpīgums. Esam orientēti sasniegt mērķi un kopā ar klientu sekojam līdzi kopējo mērķu sasniegšanas procesam.

Cieņa

Mēs cienām mūsu klientus, partnerus un viens otru, ievērojot un sekojot līdzi biznesa ētikas principiem. Mēs cienām apkārtējo vidi un ilgtspējīgas attīstības principus, izvēloties videi draudzīgus enerģijas risinājumus un atjaunojamo kurināmo. Mēs turam savus solījumus, garantējam augstu kvalitāti un izpildi atbilstoši grafikam.