Vīzija

MĒS ESAM VISPIEPRASĪTĀKAIS ENERGOAPGĀDES PARTNERIS

Mūsu vīzija ir būt par vispieprasītāko energoapgādes partneri. Mēs ļaujam mūsu klientiem koncentrēties uz savu pamatdarbību, kā arī sniedzam miera un lepnuma sajūtu, ka izdarījuši pareizo izvēli, un izvēlējušies tieši Adven kā enerģijas partneri.

Mums ir vislabākās zināšanas, resursi un personāls, kā arī vislabākie un konkurētspējīgākie risinājumi.

Misija

MĒS PIEDĀVĀJAM VISLABĀKOS RISINĀJUMUS ENERGOAPGĀDES UN ŪDENSAPGĀDES JOMĀ EFEKTĪVĀ, UZTICAMĀ UN ILGTSPĒJĪGĀ VEIDĀ 

Mūsu misija ir vienkārša: mēs strādājam 24/7, lai nodrošinātu nepārtrauktu energoapgādi, kas kalpo mūsu klientiem efektīvā un ilgtspējīgā veidā. 

Ilgtspēja: Mūsu biznesa stratēģija ir izmantot tehnoloģijas un kurināmo, kuru ietekme uz apkārtējo vidi ir minimāla. Mēs veidojam ilgtspējīgus risinājumus un izvairāmies no resursu izšķērdēšanas.

Efektivitāte: Mēs efektīvi īstenojam enerģijas risinājumus, izmantojot labākās, vadošās platformas, kopīgos procesus un principus, kā arī izvirzot stingras kvalitātes prasības mūsu labākajiem projektu partneriem. Tādā veidā līgumu ietvaros tiek izpildītas klientu vēlmes.

Uzticamība: Mūsu klienti no mums sagaida uzticamu energoapgādi, uz ko tiek arī koncentrēta mūsu uzmanība. Lai vienmēr un jebkādos apstākļos nodrošinātu uzticamu energoapgādi, mēs mērķtiecīgi īstenojam klientu enerģijas ieceres, ikdienas pakalpojumus un enerģijas piegādi.

 

Vērtības

                Asiakaskeskeisyys.png                       Sitoutuminen.png

                 Fokusēšanās uz klientu                              Lojalitāte

 

                   Tuloksellisuus.png                       Kunnioittaminen.png

                              Sniegums                                             Cieņa

 

Fokusēšanās uz klientu

Mēs nepārtraukti izstrādājam jaunas enerģijas koncepcijas, kas pēc iespējas vislabāk atbilst mūsu klientu vajadzībām. Risinājuma izstrādes laikā, mēs vienmēr ņemam vērā klientu vēlmes un prasības, kā arī vēlamies nodrošināt, lai katrā sadarbības punktā klients gūst iespējami labāko pieredzi.

Lojalitāte

Esam apņēmības pilni apmierināt klientu vajadzības, veicot ieguldījumus, piedāvājot slēgt ilgtermiņa līgumus un pastāvīgus darbības uzlabojumus. Mēs, Adven, esam apņēmušies turēties pie savām vērtībām, vīzijas un mērķiem, kā arī ikdienas darbā censties sasniegt mūsu mērķus, cik labi vien iespējams.

Sniegums

Mēs tiecamies pēc rezultātiem visās mūsu darbībās, un mums ir spēcīga griba pastāvīgi uzlabot klientu enerģijas un izmaksu efektivitāti. Mūsu darbu raksturo precizitāte un rūpīgums. Esam orientēti sasniegt mērķi un kopā ar klientu sekojam līdzi kopējo mērķu sasniegšanas procesam.

Cieņa

Mēs cienām mūsu klientus, partnerus un viens otru, ievērojot un sekojot līdzi biznesa ētikas principiem. Mēs cienām apkārtējo vidi un ilgtspējīgas attīstības principus, izvēloties videi draudzīgus enerģijas risinājumus un atjaunojamo kurināmo. Mēs turam savus solījumus, garantējam augstu kvalitāti un izpildi atbilstoši grafikam.