Par Adven

Adven grupas mērķis ir uzņēmumiem, cilvēkiem un planētai nodrošināt priekšrocības enerģētikā. Mēs tiecamies būt daļa no klimata pārmaiņu risinājuma un uzskatām, ka mēs varam uzlabot situāciju ar katru ilgtspējīgu enerģijas risinājumu, ko mēs rodam, veidojam un uzturam kopā ar mūsu klientiem.

Adven ir vadošais pakalpojumu sniedzējs enerģijas un ūdensapgādes jomā Ziemeļvalstīs un Baltijā. Industriālajiem klientiem Adven nodrošina tvaiku, siltumapgādi un aukstumapgādi, kā arī nodrošina risinājumus, lai uzlabotu enerģijas, ūdens un izejvielu efektīvu izmantošanu ražošanas procesā. Nekustamā īpašuma segmentam Adven nodrošina siltumapgādi un dzesēšanu, balstoties uz centralizētās siltumapgādes risinājumiem vai konkrētajam objektam īpaši pielāgotiem risinājumiem, piemēram, izmantojot ģeotermālo un bioenerģiju. Mūsu biznesa modelis ir balstīts uz pilnu servisu un ilgtermiņa sadarbību.

Mūsu apgrozījums pārsniedz 200 miljonus eiro gadā, un mūsu kopējā bilance ir 800 miljoni eiro. Mums ir gandrīz 40 gadu pieredze, un mūsu rīcībā ir aptuveni 370 speciālistu. Mēs darbojamies vairāk nekā 300 objektos ar kopējo jaudu vairāk kā 1900 MW.

 

Visaptverošs servisa tīkls

“Profesionāls personāls tuvu jums”

Adven darbojas visā valstī Somijā, Zviedrijā, Igaunijā un Latvijā. Mūsu visaptverošais servisa tīkls, plašs operacionālo iekārtu klāsts un 24/7 tālvadības uzraudzība nodrošina augstu servisa spēju un darbības uzticamību.

 

Mēs esam apņēmīgi un uz klientu vērsti partneri

Mums vissvarīgākais ir nodrošināt uzticamus, ilgtspējīgus, rentablus un profesionālus enerģijas pakalpojumus, kas uzlabo mūsu klientu darbību un palīdz uzņēmumiem koncentrēties uz savu pamatbiznesu.

Vērtības 

     Fokusēšanās uz klientu      Lojalitāte       Sniegums     Cieņa

 

liikevaihto-icon.png

  216 M€

Apgrozījums

henkilosto-icon.png

400+

Energoapgādes profesionāļu 

Energy plant.png

 300+

Objekti 

 Balance sheet_white.png

 800M€

Bilance

Capacity_white.png

   ~1900 MW

Kopējā uzstādītā jauda

Cardon footprint

 -41%

7 gadu laikā oglekļa nospieduma samazinājums 

 


Sazinieties ar mums

Aizpildiet savus datus un mēs drīzumā sazināsimies ar jums!