Ekspluatācija un apkope – mēs atbildam par enerģijas ražošanu, jūs atbildat par tās izmantošanu.

Mūsu visaptverošais pakalpojumu tīkls, enerģijas ražotnes, kas pārklāj plašu teritoriju, un attālinātās uzraudzības iespēja visu diennakti nodrošina augstu servisa jaudu un ekspluatācijas uzticamību.

Ja rodas traucējumi, mēs spējam ātri reaģēt – kā attālināti, tā uz vietas.  Mēs nodrošināsim, ka jūsu darbība būs efektīva vēl daudzus turpmākos gadus.

Ekspluatācijas un apkopes jomas:

  • Profilaktiska un ekonomiska nepārtraukta lietošana un apkope
  • Centralizēta uzraudzība visu diennakti un traucējumu situāciju pārvaldība
  • klienta vajadzību noteikšana un sadarbības attīstīšana

Profilaktiskas un ekonomiskas darbības

Ekspluatācija un apkope nodrošina elektrostaciju ikdienas darbību un operatīvi reaģē uz izmaiņām to situācijā.  Mūsu pakalpojumi ir pieejami visā valstī, un, pateicoties mūsu ražotņu tuvumam, mēs vienmēr esam blakus saviem klientiem.

Mēs atbildam par elektrostaciju ekspluatāciju un degvielas iegādi un pārliecināmies, ka klienta enerģijas ražošanas process saglabā rentabilitāti.  Praktiski tas nozīmē nepārtraukti pilnveidot enerģijas ražošanas procesu un veikt apkalpošanu un profilaktisko apkopi.

Mūsu ražotnes operatori pārzina klientu procesus kā savas rokas piecus pirkstus un ir sīki iepazinušies ar to darbību un produkciju.  Viņu galvenais uzdevums ir pārliecināties, ka katra ražotne nodrošina stabilu augstas kvalitātes enerģijas plūsmu, saglabājot zemas izmaksas.

Centralizēta uzraudzība visu diennakti un traucējumu situāciju pārvaldība

Visas mūsu iekārtas ir pieslēgtas pie modernas attālinātās uzraudzības sistēmas un Adven centrālās vadības telpas, kas darbojas visu diennakti, uzraugot elektrostaciju darbību un procesus visu dienu un visu gadu.

Centrālās vadības telpa nodrošina visu traucējumu pārvaldību un no centrālās vadības telpas mēs varam novērst teju 70% visu trauksmju.

Ja traucējumu nav iespējams novērst vadības telpā, mūsu eksperti dodas izpētīt problēmu uz vietas.  Neatkarīgi no jūsu uzņēmuma atrašanās vietas mūsu profesionāļi var tur nokļūt ātrāk nekā stundas laikā, lai atrisinātu problēmu.

Attīstīsimies kopā, pamatojoties uz jūsu vajadzībām

Mums ir svarīgi veidot sadarbību roku rokā ar jūsu uzņēmuma darbības attīstību.  Mēs saprotam, ka vajadzības var mainīties ilgstošu klientu attiecību gaitā, un tādēļ Adven ir gatavs reaģēt uz jaunām vajadzībām un situāciju izmaiņām.

Pateicoties mūsu izpratnei par jūsu ražošanas procesiem un darbības metodēm, mēs spējam nepārtraukti piedāvāt novatoriskus risinājumus, lai vēl vairāk uzlabotu jūsu rentabilitāti.

Mēs pārliecināmies, ka mūsu klienti saņem to, ko ir pasūtījuši.  Ja mēs parūpējamies par visām pamatlietām, jūsu uzņēmumam atliek tikai rūpēties par enerģijas izmantošanu – viegli un nepiespiesti.

Aktīvu pārvietošana

Visos mūsu projektos mēs arī rūpējamies par mūsu ražošanas iekārtu pārvietošanu, ja tā ir nepieciešama.  Ja līguma darbības laikā notiek būtiskas izmaiņas vai jums vairs nav nepieciešamas konkrētas mūsu iekārtas pēc līguma darbības beigām, mēs varam tās pārvietot.  Mūsu iekārtas netiek izmestas metāllūžņos,mēs pārstrādājam tās atkārtotai izmantošanai. 

 

Vēlaties uzzināt vairāk? Satinaties ar mūsu ekspertiem!

Sazinaties ar mums