Tirdzniecības centrs Skanssi lielākais Eiropā, kas energoapgādē izmanto ģeotermālo enerģiju

Ziņas 2019-05-23

2019. gada 9. maijā tirdzniecības centrs Turku pilsētas Skanssi rajonā kļuva teju enerģētiski neatkarīgs ar ģeotermālo enerģiju, nodrošinot tirdzniecības centra apsildi un dzesēšanu. Šāda tehnoloģiskā risinājuma ieviešana ļauj samazināt CO2 izmešus par 90%.

Siltumenerģija kā ārpakalpojums – izdevīgi gan pašvaldībai, gan iedzīvotājiem

Ziņas 2019-04-23

Daudzu pašvaldību enerģētikas uzņēmumi pašlaik meklē veidus, kā efektīvāk attīstīt centralizētās siltumapgādes sistēmu un klientu apkalpošanu atbilstoši pašvaldību iedzīvotāju vajadzībām. Viens no veidiem, kā to izdarīt, ir deleģēt centralizētās siltumapgādes pakalpojumu ārpakalpojuma sniedzējam.

Cer iekarot Latvijas enerģētikas tirgu

Ziņas 2019-02-13

Pēc centralizētās siltumapgādes uzņēmumu iegādes Valmierā un Cēsīs Adven Group neizslēdz iespēju nākotnē iegādāties arī citus enerģijas ražošanas un izplatīšanas uzņēmumus Latvijā.

Valmierā būvēs vienu no modernākajām katlumājām Latvijā

Ziņas 2019-01-17

AS «Valmieras enerģija» parakstījusi līgumu ar SIA «Monum» par jaunas šķeldas katlumājas būvniecību Valmierā, Gaujas labajā krastā, kas būs viena no modernākajām Latvijā.

Adven Group iegādājas Valmieras un Cēsu novadu centralizētos siltumapgādes uzņēmumus

Ziņas 2018-07-25

Otrdien, 24. jūlijā, Adven Group ienāca Latvijas enerģētikas tirgū, no uzņēmuma Enerģijas Risinājumi iegādājoties centralizētos siltumapgādes uzņēmumus Valmierā un Cēsīs.

Bonsky