Adven atjaunojamās enerģijas līgums sniedz jums konkrētus ieguvumus

Izvēloties Adven par savu apkures un dzesēšanas pakalpojumu sniedzēju, jūs kontrolējat savas apkures izmaksas bez kapitālietilpīgiem ieguldījumiem.

Mēs piedāvājam visaptveroša servisa ģeotermiskās apkures risinājumus

Adven izbūvē, darbojas kā īpašnieks un pārvalda ģeotermālās apkures un dzesēšanas iekārtas. Mēs atbildam par to ekspluatācijas un apkopes nodrošināšanu un pilnveidošanu.

Nekādu iepriekšēju ieguldījumu

Līdz šim pārejai uz ģeotermālo apkuri bija nepieciešami būtiski kapitālieguldījumi. Adven risinājums neparedz nekādus iepriekšējus ieguldījumus.

Tas nozīmē, ka jūsu enerģijas un apkures risinājumu atjaunošana neatņems resursus no jūsu uzņēmējdarbības un jūs tos varēsiet ieguldīt sava biznesa attīstībā!

Fiksētas likmes

Enerģijas cenu svārstību prognozēšana var būt sarežģīta, un nekustamo īpašumu īpašniekiem tas nozīmē, ka ilgtermiņā apkures cenas ir grūti paredzamas.

Adven cenu veidošanas modelis pamatojas uz fiksētām likmēm. Mēs jums piedāvājam komplekta maksu par visu piecu gadu līguma periodu. Kad piecu gadu līguma periods beidzas, varat izvēlēties iegādāties iekārtu vai pagarināt līgumu ar mums.

Kā tas izklausās? Sazinieties ar mūsu ģeotermiskās apkures speciālistiem, lai noskaidrotu vairāk!

Kristaps Greidāns
Biznesa attīstības vadītājs