Jūsu klienti sagaida ilgtspējību

Enerģijas patēriņš mūsu sabiedrībā ir kļuvis par vienu no galvenajām tēmām, un cilvēki arvien vairāk sāk novērtēt ilgtspējīgas attīstības nozīmīgumu.

Kā jau droši vien zināt, jūsu klienti rūpējas par klimata pārmaiņu novēršanu. Viņi jau pielāgo savu dzīvesveidu videi draudzīgākiem variantiem un visticamāk izvēlēsies tādus pakalpojumu sniedzējus, mājokļus un pat mazumtirgotājus, kuriem ir tādas pašas vērtības un kuri demonstrē savas rūpes par klimata pārmaiņām.

Arvien pieaugoša interese par ilgtspējību

Ilgtspējīgas attīstības nozīmīgums nekustamo īpašumu sektorā strauji pieaug. Investori kļūst arvien atbildīgāki un ieinteresētāki pievienot saviem portfeļiem videi draudzīgus īpašumus.

Lēmumu pieņēmēji un likumdevēji rūpējas par emisiju mazināšanu. Enerģijas sektora normatīvie akti visās rūpniecības jomās kļūst arvien stingrāki, un mājokļi ir viens no svarīgākajiem sektoriem, kur ir sagaidāma emisiju mazināšanās.

Adven atvieglo pāreju

Sava īpašuma atjaunināšana ar moderniem, energoefektīviem apkures un dzesēšanas risinājumiem ļauj jums ievērot dažādus ar enerģiju saistītus noteikumus un iegūt zaļās ēkas sertifikātus.

Adven palīdz uzņēmumiem uzsākt ceļojumu uz oglekļa neitrālu nākotni.  Mēs paveiksim visu melno darbu jūsu vietā: izanalizēsim jūsu enerģijas vajadzības, radīsim vislabākos risinājumus, pārņemsim no jums ieguldījumu nastu un pārvaldīsim jūsu ražošanas iekārtas visefektīvākajā iespējamajā veidā. 

Vai izklausās, ka mēs varētu palīdzēt arī jūsu uzņēmumam? Sazinieties ar mums jau šodien!

Kristaps Greidāns
Biznesa attīstības vadītājs
Kristaps Greidāns